Auto Serwis Gawota – Naprawa i Serwis Samochodów Hybrydowych

Rozwój technologii i motoryzacji cały czas idzie do przodu, a co za tym idzie po drogach porusza się coraz więcej samochodów hybrydowych. My również nie stoimy w miejscu i szkolimy się w zakresie obsługi oraz naprawy samochodów hybrydowych.

Od roku 2019 jesteśmy  Serwisem samochodowym mającym wiedzę dotyczącą serwisu aut hybrydowych. Nasi pracownicy posiadają świadectwa uprawniające do napraw aut hybrydowych oraz przeszli szereg szkoleń z obsługi i serwisu samochodów hybrydowych by bez problemu obsługiwać auta z tą nowoczesną technologią. Naprawa aut hybrydowych nie musi równać się z wizytą w autoryzowanej stacji. Nasz warsztat wyposażony jest we wszystkie potrzebne narzędzia oraz testery pozwalające przeprowadzać diagnozę i naprawę samochodu hybrydowego.

Jeśli dostrzegłeś że z twoją hybrydą dzieje się coś niepokojącego, auto informuje cie o spadku baterii lub czujesz że auto prowadzi się inaczej niż dotychczas, zapraszamy do kontaktu.

naprawa samochodów hybrydowych Ursynów
AS-GAWOTA © Copyright 2021 || Auto Serwis, Mechanika Pojazdowa, Wymiana Opon, Klimatyzacja Samochodowa, Naprawa Samochodów Hybrydowych - Ursynów